Jak hrát

Přihláška (a dotazy)

výuka hry na hudební nástroj

Po odeslání přihlášky se s Vámi spojíme a domluvíme detaily.

Pro upřesnění či další informace volejte:

(+420) 774 803 903

Termíny si vyberete vy

Termíny si vyberete společně s lektorem tak, aby Vám co nejvíce vyhovovaly

Obsah výuky je na vás

S lektorem si společně domluvíte obsah výuky, postup či styl výuky tak, aby Vám to "sedělo" na tělo. Lektor se tak může stát jakými Vaším "průvodcem" do hudebního světa

Místo výuky u nás nebo u vás doma

Výuka se koná v Liberci Vratislavicích, případě u žáka doma. Případně to umíme i online. Cena dojezdu lektora se stanoví dle dojezdové vzdálenosti, a to s konkrétním lektorem.

FAQ

Vyučujeme klavír, keyboard, akordeon, klasickou či elektrickou kytaru, basovou kytaru, ukulele, cimbál, flétnu, klarinet, saxofon, bicí, housle, kontrabas.

Ano. Dokonce dospělí převažují 🙂 Ozvěte se nám ideálně emailem a domluvíme to. 

Vše je o domluvě. Určitě se nějak domluvíme.

Nevěříme … ! Dokažte nám to … 🙂 Buďte v klidu, to zvládneme, klidně se ozvěte.

Bude vás to sice v budoucnu limitovat, ale ano, lze se domluvit i na této formě výuky.

Připravujeme kompletní výuku on-line. Ovšem již nyní víme, že bude pro mírně pokročilé. Některá témata již máme zpravované, informujte se u svého lektora. 

V případě, že Váš lektor nebude moci v předem domluvený termín výuku zajistit, je povinen pro Vás zajistit výuku v náhradním termínu. Tedy nebojte, o svou výuku určitě nepřijdete.

Pokud do výuky zasáhne Covid (apod.), budou Vám nabídnuty buďto náhradní termíny, nebo si s vámi lektor domluví individuální výuku u něho doma (za splnění všech hygienických pravidel). Případně výuka proběhne on-line.

Nemáte-li hudební nástroj, případně nevíte-li bude Vás výuka bavit, či u ní vydržíte, nabízíme možnost za poplatek pronájmu hudebního nástroje.

Více informací u vašeho lektora.

Ano. Výuka je zpoplatněná cenou od 350,- Kč/vyuč. hod. (vyučovací hodina trvá 45 minut). Pro děti výuka probíhá formou kroužku s cenou dle počtu dětí (čím více, tím se platí méně). Platí se vždy na měsíc dopředu.

Je to proto, že lektor si pro Vás předem blokuje termín a i když se třeba 5 dní předem omluvíte, již na takto uvolněný čas nestihne zajistit náhradního žáka. Pokud byste ráda platila za každou hodinu zvlášť, lze to, ale je to za jinou cenu (je to dražší) a pouze na domluvě s konkrétním lektorem.  

Přesto nás klidně kontaktujte. Máme kolem sebe spoustu kolegů muzikantů. Zajistíme Vám výuku s někým, kdo ovládá nástroj o který máte zájem.

Ano, pro děti máme připravenou výuku formou zájmového kroužku.

To není problém, napište nám a nějak to společně naplánujeme.

Jak je libo. V tom nevidíme žádný problém. Řekněte to svému lektorovi, určitě se domluvíte.

Pokud máte předplacenou jednu hodinu z balíčku BASIC, stačí nám to oznámit den předem. 

Pokud máte předplacený balíček POPULAR či MASTER nebojte, vše doženeme v dalších lekcích.