Kytara/basová kytara/ukulele

Naučíme Tě hrát na kytaru, basovou kytaru či ukulele

O kurzu

Kurzy na kytaru rozdělujeme na výuku pro děti a na kurzy pro dospělé.

Ve výuce pro děti postupujeme po jednotlivých krůčcích, a to buď v individuální výuce (jeden žák na jednoho lektora), nebo také ve skupinách. U pokročilejších žáků nezapomínáme ani na hudební teorii (noty).

V kurzech pro dospělé je pak vše na dohodě. Nejprve si poslechneme představu a společně pak navrhneme osnovu jednotlivých kurzů, případně sami navrhneme nejoptimálnější postup, který umí zohlednit i situaci, kdy dospělý žák nemá na cvičení čas. I s tím umíme pracovat 🙂

Stále vyvíjíme nové metody výuky a vždy se přizpůsobujeme konkrétní situaci žáka.

Individuální přístup

Víme, že každý má jiné schopnosti, baví ho jiný styl hudby. Někdo chce umět hrát z not a jiný zase hrát s kytarou u ohně. Jiný zase chce být v kapele platným členem. Každému klientovi (žákovi) připravíme styl výuky na míru.

Oblíbené skladby připravíme do tóniny odpovídající jeho schopnostem, rychlost uzpůsobíme časovým možnostem, oblíbené skladby přepíšeme do not ve zvolené tónině, připravíme hudební podklady na míru.

K dispozici je také naše nahrávací studio.

O kurzu

JAK SE PŘIHLÁSIT ?
Přihlásit se může kdokoli, v jakémkoli věku (děti i dospělí), jakýchkoli schopností, dokonce i celé kapely či skupiny. 

JAK PROBÍHÁ VÝUKA ?
Výuka probíhá jednak v našich prostorách v Liberci (areál pivovaru Konrád ve Vratislavicích). Umíme také za našimi klienty (po domluvě) dojíždět. Rádi Vám také hudební nástroj do začátku zapůjčíme.

Čas a termíny výuky jsou na individuální domluvě s konkrétním lektorem. Lektor si také dopředu s každým domluví osnovu výuky, podle které se pak postupuje.

CENY ?
Výuka je zpoplatněná cenou od 350,- Kč/vyuč. hod. (vyučovací hodina trvá 45 minut). Pro děti může (ale nemusí) výuka probíhat formou kroužku s cenou dle počtu dětí (čím více, tím méně). 

O NÁS
Jsme parta aktivních muzikantů, kterým ještě zbývá čas, energie a hlavně chuť věnovat se výuce dalším hudebním akcím.

Lektoři, kteří se Vám budou věnovat mají více jak 5-ti letou praxi s hraním na zaoceánských i říčních lodích, kde každodenně vystupovali pro americkou klientelu těch největších plavebních společností.

Všichni lektoři jsou aktivními muzikanty, proto styl naší výuky je orientován výrazně na praxi – na kompetence, které vedou k aktivnímu hraní před publikem, a je jedno jestli je to platící publikum, nebo jen členové rodiny či kamarádi.

Na všechny lektory pak zkušeným okem dohlíží dlouholetý učitel ZUŠ v Liberci s více jak 35 letou praxí Miroslav Kotlár. st.

Vyučujeme hru na: klávesové nástroje (klavír, keyboard, akordeon), dechové nástroje (flétna, klarinet, saxofon), strunné nástroje (akustická/el. kytara, basová kytara, ukulele), housle, kontrabas, cimbál. V portfoliu nově výuka zpěvu

CENÍK

Kurz si můžete objednat objednat buď po jednotlivých lekcích nebo jako celek za zvýhodněnou cenu. Jednotlivé kurzy či balíčky lze objednávat i opakovaně.

První hodinu si s námi vyzkoušejte.
Budete-li spokojeni, zaplatíte si vybraný balíček až po vyzkoušení a to jen, pokud budete chtít s námi pokračovat v muzicírování.

Basic

1 lekce

Pro každého, kdo nemá zájem si předplatit jakýkoliv
balíček, nebo chce přijít pouze na občasnou konzultaci, když mu to čas dovolí.

Popular

1 měsíc

Ideální na rozjezd – pro začátečníka i pokročilého. Obsahuje komplexní výuku zvoleného hudebního nástroje na jeden kalendářní měsíc (1x týdně)

Master

pololetí

Pro toho, kdo to myslí s hudbou vážně . Nejefektivnější forma výuky – na celé jedno pololetí (podpora lektora a výukové materiály, noty a hudební podklady na míru).

Kudy k nám ...

Areál pivovaru Konrád – Liberec Vratislavice, Pivovarská 164

Učebny

Naše učebny a nahrávací studio mají profesionálně řešenou akustiku a jsou plně vybaveny.

hudební škola